sobota, 19 czerwca 2010

Czyszczenie szuflad

Robię porządki w szufladach z włóczkami. Machnęłam ręką na akryle, leżą u mnie od dawna i się kurzą. Chętnie odstąpię je za symboliczną opłatą lub za samo porycie kosztów przesyłki. Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie propozycji na maila, na pewno się dogadamy. Zależy mi na tym, żeby zostały w końcu użyte (a ja zrobię sobie miejsce na nowe motki;)). Alergików ostrzegam – mam dwa psy a ich sierść jest wszędobylska (chociaż do pokoju z włóczkami nie wchodzą). Przejdźmy do konkretów:

Około 7 – 8 motków Elian Classik w kolorze, w jakim robiłam Darcy’ego – dobrze udaje tweed. Włóczka nienoszona. Próbowałam z niej zacząć sweterek ale mi nie podszedł.  Część motków nie w całości, jak widać. Około 7 motków, jeden w częściach. Za symboliczną opłatą, proszę o propozycje na maila.

Zarezerwowana – Lucyna.

P1300579

Puchatka w kolorze naturalnym. Mój pierwszy zakup. Próbowałam z niej zacząć wiele sweterków, żaden mi nie podszedł. W motkach moją być supełki i wiązania. Robiłam na niej tak dawno, że już nie pamiętam – może jeszcze się komuś przyda. Mniej więcej 4, 5 motka. Za pokrycie kosztów przesyłki.

Zarezerwowana – Teresa.

P1300584

Puchatka w kolorze atramentowym (ciemniejszy i żywszy niż na zdjęciu) – w stanie takim jak puchatka ecru. Mniej więcej 5,5 motka. Za pokrycie kosztów przesyłki

Zarezerwowane – Teresa.

P1300589

Cieniowana Pearl- jeden motek. Przerobiona raz i spruta. Za pokrycie kosztów przesyłki.

Zarezerwowane – Maria. P1300590

Mniej więcej malinowy kotek – 4 motki. Nie kojarzę ile teraz kosztuje,  Przerobionych kilka metrów na próbkę. Czekam na propozycje na maila.

 Zarezerwowane – Maria.P1300594

Oliwkowe Merino – 2 motki. Nie ruszane. Czekam na propozycje na maila.

 Zarezerwowana – Lucyna.P1300597

Sasanka w kolorze bladego różu. 2 motki w tym jeden częściowo przewinięty na wool winderze. Sądzę, że na sweterek wystarczy bo metrów w sasance dużo :) Za pokrycie kosztów przesyłki.

Zarezerwowane - GosiaP1300599

2 motki herbatnikowej Florii. Czekam na propozycje na maila,

 P1300601

2 motki bezowej Samary. Spokojnie starczy na sweterek. Z trzeciego robię szal i nie potrafię wykończyć motka. Czekam na propozycje na maila.

Zarezerwowane – Małgorzata.

 P1300605

Darling w kolorze Lila – jeden motek. Przerobiony na próbkę i spruty. Za pokrycie kosztów przesyłki.

 P1300606

Kocurek bordo. Nie ruszany. Za pokrycie kosztów przesyłki.

 Zarezerwowane – Maria.P1300607

Elian Evelyn. Piękna czerwień. Zagubiony motek po ostatniej sprzedaży. Jeżeli zagląda tu nabywczyni pozostałych motków proszę o kontakt – doślę. Czekam na propozycje na maila.

  Zarezerwowane – Maria.P1300611

Otrzymany w spadku moher (100%) alkryl. Podkurzony i mnie gryzie ale może komuś się przyda (na próbkę robiłam z niego moherowe wypychane kule dekoracyjne). Czekam na propozycje na maila.

 P1300612

Liwia w kolorze ciemnej czekolady (robiłam z niej wdzianko a la Eva i Ruffled Edge Cardigan. Czekam na propozycje na maila.

 P1300616

Będę jeszcze wystawiać fotki, ale raczej już zbieraniny. Postaram się niedługo wystawić kolejne fotki.

 

Rene – mam ten sklep w okolicy! Dziękuję za informację i pamięć – przy najbliższej okazji się tam wybiorę:)

Magdo – Z turmalina będę robić kardigan, więc raczej zejdzie mi wszystko. Na drugi motek Merino Silk na razie nie będę się zasadzać. Zostało mi tylko pół. Półtorej motka na sweterek to za mało, a na dwa motki na razie nie będę się rujnować :(

7 komentarzy:

Teresa pisze...

Witam, ja bym przygarnęła niebieską
Puchatkę . Właśnie niebieskiego koloru potrzebuję. Jeśli jeszcze jest do zdobycia, to się zgłaszam.
Adresu maila szukam, jak się uda, to napiszę.
Pozdrawiam

Mika pisze...

Chętnie zaopiekowałabym sie wszystkimi tymi włóczkami i poprzerabialabym na broszki i co tam jeszcze możliwe . Niestety nie znam Twojego adresu i trudno mówic tu o propozycjach . Może Ty napiszesz do mnie i się dogadamy? Byłoby miło . Z góry dziękuję i pozdrawiam i już nabieram ochoty na pasiak z tej Puchatki

Kath pisze...

Tereso - zaklepałam dla Ciebie puchatki i wysłałam maila :)
Miko, Teresa Cię wyprzedziła. Jeśli zmienisz zdanie Puchatkę rezerwuję dla Ciebie. Mój adres kyrelee@gmail.com gdybyś zdecydowała się na coś innego.

Mika pisze...

Cóż niech Teresie da radośc a ja może skuszę się na elian i perle bo może fajnie by wyglądalo razem.Daj znac jak to wygląda cenowo. Pozdrawiam

Kath pisze...

Oj Miko, pech :( Elian też zaklepane :(((

Mika pisze...

no trudno pozdrawiam

Dajda pisze...

Przypomniałaś mi, że ja też mam ze dwie rzeczy do oddania. :)